Sondaj de opinie legat de satisfacția angajaților în legătură cu poziția deținută

1. În ce măsură ești de acord cu următoarele afirmații?
Pe deplin de acordDe acordNeutruNu sunt de acordNu sunt deloc de acord
Angajații sunt tratați cu respect
NUME_COMPANIE respectă responsabilitățile familiale ale angajaților
Modalitățile de avansare în carieră sunt clare
Pot să comunic cu ceilalți angajați în mod liber
2. Ai fost vreodată hărțuit/ă sau discriminat/ă în vreun fel pe perioada cât ai fost angajat/ă la NUME_COMPANIE?
3. În ce măsură ești de acord cu următoarele afirmații?
NUME_COMPANIE comunică clar obiectivele și strategiile sale
Responsabilitățile mele sunt clare
Sunt motivat/ă de succesul companiei NUME_COMPANIE
Aș recomanda unui prieten să aplice pentru o poziție în cadrul companiei NUME_COMPANIE
4. Care dintre răspunsurile de mai jos reprezintă adecvat seria de cerințe pentru poziția ta?
5. Te rugăm să îți exprimi opinia în legătură cu managerul tău cu privire la următoarele atribuții:
SlabMediocruBunFoarte bunExcelent
Conducere
Planificare
Comunicare
Cunoaștere a propriilor atribuții
6. Te rugăm să îți spui opinia în legătură cu compania NUME_COMPANIE cu privire la următoarele atribuții:
Asigurare medicală
Program de pensie
Concediu cu plată
Salariu
7. Care departament este cel mai apropiat poziției tale?
8. Care dintre următoarele atribuții îți descrie cel mai bine poziția în cadrul companiei NUME_COMPANIE
9. De cât timp lucrezi pentru compania NUME_COMPANIE?
10. Per ansamblu, cât de mulțumit/ă ești cu poziția ta în cadrul companiei NUME_COMPANIE??

Sondaje online realizate de Survey.ro. Creează-ți propriul sondajul aici.